Dla klientów korporacyjnych

Od wielu lat świadczymy usługi bezgotówkowego przewozu osób. Jest to usługa skierowana zarówno do podmiotów gospodarczych jak i do osób fizycznych, które regularnie korzystają z przejazdów naszymi taksówkami.

Proponujemy ciekawy program współpracy z firmami w oparciu o najnowocześniejszy system obsługi firm z wykorzystaniem Elektronicznych Kart Klienta opisanych szczegółowo w zakładce Elektroniczne Karty Klienta.

Lata doświadczenia w bezgotówkowej obsłudze firm zaowocowały stworzeniem kilku rozwiązań, które każdy kontrahent może swobodnie dopasować do swoich potrzeb. Proponujemy następujące sposoby realizacji przejazdów bezgotówkowych:

 1. Na hasło - zamawianie taksówek odbywa się poprzez podanie ustalonego podczas podpisania umowy hasła. Kierowca po zakończonym kursie wystawia rachunek, który musi zostać opatrzony czytelnym podpisem osoby jadącej. Rachunek zawiera informacje dotyczące daty, trasy oraz kwoty za przejazd.  Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego na podstawie otrzymanych rachunków wystawiamy fakturę zbiorczą VAT z ustalonym terminem płatności. Kserokopie rachunków stanowią załącznik do faktury.

          Każdorazowo wymagane jest telefoniczne zamawianie taksówki.

 1. Elektroniczna Karta KlientaDo obsługi bezgotówki wydawane są plastikowe karty. Każda karta opatrzona jest indywidualnym numerem (zewnętrznym oraz wewnętrznym zaszytym w karcie). Poszczególne karty można przypisać do określonej osoby czy działu, można również nałożyć na nią limity kwotowe i czasowe. Jest to bardzo wygodne narzędzie dla firm pod względem podziału kosztów i kontroli realizacji przejazdów przez poszczególnych pracowników. Karta pozwala na korzystanie z umowy bezgotówkowej bez konieczności zamawiania taksówki telefonicznie. Można z tej formy płatności korzystać zatrzymując naszą taksówkę w ruchu ulicznym lub też wsiadając na postoju. Pasażer ma obowiązek po zakończeniu kursu okazać w/w kartę. Kierowca rejestruje transakcję w terminalu, a następnie osoba wskazana w umowie otrzymuje wiadomość sms z potwierdzeniem wykonania kursu. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego wystawiamy fakturę zbiorczą z zestawieniem (excel) wykonanych przejazdów.
 1. vouchery- przekazujemy Państwu bloczek voucherów, każdy w dwóch samokopiujących egzemplarzach. Osoba upoważniona, wypełnia kwit w części imię i nazwisko oraz trasa przejazdu i wręcza osobie, która będzie podróżować taxi. Kierowca taxi wypełnia pole „Cena” oraz podstemplowuje swoją pieczątką zostawiając sobie oryginał, a kopię przekazując pasażerowi. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego na podstawie wystawionych voucherów wystawiamy fakturę zbiorczą z zestawieniem (excel) wykonanych przejazdów.

 

W zależności od Państwa oczekiwań możemy zapewnić np. obsługę wyłącznie samochodami klasy Vip, samochodami z klimatyzacją, dużymi bagażnikami itd, również płatność za kursy - przez terminale płatnicze posiadane przez kierowców w oznakowanych taksówkach.

Specjalnie dla naszych Klientów, przygotowaliśmy unikatowe rozwiązanie, dające możliwość korzystania z bezgotówkowych przejazdów taksówkowych na terenie całego kraju. Już dziś jesteśmy w: Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Sopocie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu.

Dodatkowe usługi

 • dedykowany opiekun klienta,
 • dostęp do zestawień po zalogowaniu się na xFirma.opst.pl
 • umowa nie obliguje do minimalnej kwoty przejazdów miesięcznie,
 • przypisywanie telefonów, kart i ich zmiany,
 • odbiór imienny na lotnisku Okęcie,
 • brak minimalnej kwoty transferu,
 • możliwość obsługi w języku angielskim przy zamawianiu taksówek,
 • czas oczekiwania na zgłoszenie 10 min.,
 • obsługa dużych imprez, zgłoszenie dzień przed datą imprezy,
 • rozliczenie w okresach miesięcznych.
 • do faktury specyfikacja wszystkich przejazdów w danym okresie rozliczeniowym w formie wydruku lub pliku Excel.

 Wszystkie kontrakty negocjowane są indywidualne, zachęcamy do kontaktu z działem marketingu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 506-155-860.