800 300 200

Dla klientów indywidualnych

lorem ipsum
lorem ipsum
lorem ipsum
lorem ipsum

Dla firm

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Partnerzy

lorem ipsum
lorem ipsum
lorem ipsum

Taxi Dwa Dwa Twoje Taxi w Mieście

Taxi Dwa Dwa to najstarsza i druga co do wielkości korporacja taksówkowa w Łodzi. To 300 samochodów do Państwa dyspozycji, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nasze doświadczenie i dynamiczny rozwój są gwarancją i dowodem najwyższej jakości świadczonych usług. Szeroka oferta zaspokoi wszelkie Państwa potrzeby: przewozy osobowe, grupowe, przewozy towarowe, dowóz dzieci do szkoły, usługi kurierskie, zakupy, to tylko część świadczonych przez nas usług. Z naszych taksówek korzysta codziennie 4000 – 5000 Łodzian. Jesteśmy stałym partnerem kilkudziesięciu dużych, średnich i małych firm w Łodzi, którym proponujemy stałą współpracę na indywidualnych, atrakcyjnych warunkach – elektroniczna karta klienta. Zmiany systemowe lat 90, powodują, że w 1992 roku przy Zrzeszeniu Transportu Prywatnego powstaje Radio Taxi „Metro”. Mniej więcej w tym samym czasie powstaje jeszcze kilkanaście podobnych firm. W roku 1992 powstaje Stowarzyszenie Taksówkarzy Łódzkich Radio-Taxi „Carino”. Rok 1995 to data powstania Stowarzyszenia Przedsiębiorców Prywatnego Transportu Pomoc Dzieciom Pokrzywdzonym Przez Los „EUROTAXI”. 1 września 2001 roku Radio Taxi „CARINO”, Radio Taxi „METRO” i „EUROTAXI” połączyły się tworząc największą wówczas w Łodzi korporację taksówkarzy. Nazwę naszej firmy „Taxi Dwa Dwa”, w drodze konkursu, wybrali nasi klienci. Łącząc nasze doświadczenia i zwiększając liczbę samochodów chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby komfortowo dowieźć pod wskazany adres w najkrótszym czasie, zaoferować duży wybór samochodów a przez sprawną organizację i kontrolę zapewnić Państwu kulturalną obsługę.
Dnia 4.06.2022r. braliśmy udział w corocznym Festynie na ulicy Piotrkowskiej z okazji Dnia Dziecka. Po przerwie spowodowanej przez pandemię Łódzkie Centrum Wydarzeń zorganizowało Festyn, w którym Taxi Dwa Dwa brało czynny udział zachęcając Łodzian i nie tylko do aktywnego korzystania z usług naszej korporacji. Obecnym dzieciom i ich opiekunom rozdawaliśmy Balony , drobne prezenty i słodycze.
Dobiegła końca zbiórka funduszy na rzecz uchodźców z Ukrainy 🇺🇦 Przez miesiąc pracownicy i kierowcy TAXI DWA DWA uzbierali kwotę 719,60 zł. Zgromadzone środki przekazaliśmy Fundacji „Dom w Łodzi” https://www.facebook.com/domwlodzi, która aktywnie wspiera uchodźców w naszym mieście. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie naszej akcji.