Elektroniczna Karta Klienta

Mamy przyjemność zaproponować Państwu bardzo wygodny system realizacji umów bezgotówkowych. Wprowadziliśmy do użytku Elektroniczne Karty Klienta.


Karta pełni funkcję vouchera. Można za jej pomocą realizować usługę w każdej taksówce Taxi Dwa Dwa Twoje Taxi w Mieście.

Pasażer wyposażony w kartę może jej używać, zgodnie z danymi przez Państwa uprawnieniami.
Kartę można przypisać do działu (podział kosztów) i do konkretnego pracownika.

Posługiwanie się kartą nie generuje dodatkowych kosztów. Korzystanie z kart nie wyklucza korzystania z innych form rozliczeń bezgotówkowych, można z nich korzystać równocześnie. Aktywacja karty następuje po podpisaniu umowy.

Posługiwanie się kartami niesie wiele korzyści:

     • na karcie można ustanowić limit kwotowy,
     • można ustanowić jednorazowy limit transakcji,
     • można określić termin ważności dla karty,

Na skutek zagubienia lub kradzieży kartę można w każdej chwili, przez całą dobę, telefonicznie zablokować poprzez naszą centralę telefoniczną pod numerami telefonicznymi: (42) 6 300 200 oraz 800 300 200. Zablokowaną kartę może odblokować osoba upoważniona przez firmę.

Nadanie karcie terminu ważności w połączeniu z limitem pozwala na wygodne i bezpieczne udostępnienie usługi taksówkowej na koszt firmy np. dla jej gości, kontrahentów czy też innych osób.

Płatność kartą jest niezwykle prosta. Po zakończeniu kursu pasażer podaje kartę kierowcy, który zbliżając ją do terminala lub wpisując ręcznie numer karty realizuje usługę wpisując należną kwotę za przejazd, zgodną ze wskazaniem taksometru. Potwierdzenie transakcji zostanie wysłane na telefon komórkowy przypisany do karty. Może to być telefon pasażera lub innej osoby wskazanej przez firmę. W potwierdzeniu zawarta jest kwota, numer kodowy kierowcy i kod autoryzacji.

Transakcje są całkowicie bezpieczne, karty posiadają podwójną numerację – numer zewnętrzny naniesiony na kartę i numer zaszyty w chipie elektronicznym we wnętrzu karty.

Zamawiając taksówkę Taxi Dwa Dwa Twoje Taxi w Mieście należy informować dyspozytora o sposobie płatności. Z tej formy płatności można także korzystać zatrzymując naszą taksówkę w ruchu ulicznym lub też wsiadając na postoju!!!

Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy unikatowe rozwiązanie, dające możliwość korzystania z bezgotówkowych przejazdów taksówkowych na terenie całego kraju. Już dziś jesteśmy w: Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Sopocie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu.
Nasze samochody są obecne na lotniskach i dworcach kolejowych wszystkich największych miast, które obsługujemy. Szczegółowe informacje w zakładce Krajowa Sieć Taxi

Zapraszamy!!! do korzystania z elektronicznego systemu płatności Taxi Dwa Dwa Twoje Taxi w Mieście.