Reklama na taksówkach

Taksówka to bardzo atrakcyjny nośnik Państwa reklamy pozwalający na dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorców na rynku lokalnym. Reklam zewnętrzna pełni funkcję reklamy outdoorowej o szerokim zasięgu dotarcia zaś reklama wewnętrzna daje możliwość pasażerom zapoznania się ze szczegółową ofertą Państwa firmy.

 

Reklamy zewnętrzne

Nalepka na tylną szybę – one way vision. Na tylnej szybie naszych taksówek posiadamy miejsce na reklamę, w postaci nalepki o wymiarach 80 x 35 cm.

nalepka na tylna szybe

 

Nalepka na karoserię i zderzakiMożliwość umieszczenia różnego rodzaju naklejek. W zależności od tego do kogo reklamodawca kieruje swój przekaz. Naklejka umieszczona w odpowiednim miejscu – do pieszego - prawy bok samochodu kierowcy oraz do osób w ruchu ulicznym – tył samochodu.

nalepka na karoserie_1    

 

Dwustronna wkładka za szybę – ekspozycja reklamy zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz taksówki.

wkladka za szybe

 

Reklamy wewnętrzne

Zagłówki – oferujemy miejsce na zagłówkach foteli przednich i tylnych. Ponadto w zagłówkach znajduje się kieszeń przeznaczona na wizytówki.

zaglowek_1     zaglowek_2

 

AD CAR – w samochodach, z tyłu przedniego fotela, znajdują się specjalne zawieszki służące do dystrybucji ulotek, wizytówek, folderów a także drukowanej reklamy w formacie A5. Każdy pasażer posiada swobodny dostęp do tych materiałów a lokalizacja zawieszek na lewym fotelu gwarantuje bezpośredni kontakt pasażera ze znajdującą się tam reklamą.

adcar


W przypadku zainteresowania którąkolwiek z proponowanych powyżej form reklamy bardzo prosimy o kontakt z działem marketingu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 506-155-860